Naším patronem je Láďa Hron
Psí modlitba

Pane můj....
říká se, že jsem nejlepší přítel člověka. Je to pravda. Dělám pro tebe všechno, co mohu a umím a uctívám tě jako boha. V mých očích můžeš číst důvěru a lásku. Snažím se vracet Ti dobro, které mi poskytuješ. Stárnu vedle Tebe a Tvých dětí, hlídám Ti dům, vodím nevidomé, tahám sáně, zachraňuji lidi v troskách a lavinách, pomáhám dopadnout zločince, bavím lidi v manéžích cirkusů, pro Tvé zdraví snáším kruté bolesti v pokusných laboratořích. Milionkrát zavrtím ocáskem, abych Ti poděkoval za péči, abych Tě přivítal doma a dal Ti najevo radost. I kdyby Tě všichni opustili, já s Tebou zůstanu až do smrti. Prosím Tě, pane, abys mě ani Ty neopouštěl a nechal mě u sebe dožít ten můj psí život. Budu Ti za to vděčný a věrný jako nikdo na celém světě.

Vzpomínáme s láskou

Každý z nás máme vyšší mocí přidělenou délku našeho života. Máme ji my, stejně jako ji mají pejsci a kočičky. Tato stránka patří chlupáčkům, kteří naposledy vydechli v našem útulku a odešli za Duhový most.

Broučci, vzpomínáme na Vás a věříme, že Za Duhovým mostem je Vám krásně, že Vás nic nebolí, že máte spoustu nových kamarádů a že jste šťastní.. Věříme, že na nás shora koukáte a dodáváte nám sílu, abychom mohli dále pomáhat a aby nás lidská krutost nadobro nezlomila..

Moc nám chybíte…

Jméno: Eda
Na rozloučenou: V této nelehké době, kdy je negativních zpráv všude dost, se nám tento příspěvek píše o to hůře. Před vánočními svátky se velmi zhoršil stav pejska Edy 🥺. Byl hospitalizován na klinice naší paní doktorky. Stále jsme věřili, že je to velký bojovník a vše dobře dopadne. Eda měl šelest na srdíčku a byl u něho diagnostikován Cushingův syndron. Srdíčko sláblo a došlo u něho k multiorgánovému selhání. Edík nás ve čtvrtek 7.1.2021 opustil navždy 😢. Broučku, věříme, že ti je tam za duhou 🌈 lépe a pozdravuj všechny čtyřnohé kamarády. R.I.P. Edo 🖤

Zobrazi fotografii

Jméno: Denča
Na rozloučenou: 🖤S lítostí musíme oznámit, že kočičky - koťátka Týnka a Denča byly v pátek 9.10.2020 nalezeny v kotci mrtvé 😢. Poslední dobou je potrápil průjem a bohužel to holky nezvládly 😢. Mrzí nás to. Už jim je dobře. R.I.P. 💔🌈

Zobrazi fotografii

Jméno: Týnka
Na rozloučenou: 🖤S lítostí musíme oznámit, že kočičky - koťátka Týnka a Denča byly v pátek 9.10.2020 nalezeny v kotci mrtvé 😢. Poslední dobou je potrápil průjem a bohužel to holky nezvládly 😢. Mrzí nás to. Už jim je dobře. R.I.P. 💔🌈

Zobrazi fotografii

Jméno: Oli
Na rozloučenou: Kočička, koťátko Oli, již není mezi námi😢. Kočička byla přijata včerejšího dne, velmi naříkala a nechodila na zadní nožičky 🥺. Paní doktorka bohužel diagnostikovala zranění neslučitelná se životem ( vnitřní zranění, krvácení do břicha, bolestivost, hypotermie) a proto jsme byli nuceni nechat malou dušičku jít dál 🌈. R.I.P. Oli 💔. Mrzí nás to.

Zobrazi fotografii

Jméno: Pacička
Na rozloučenou: Kocourek Pacička byl bohužel dne 29.5.2020 veterinární lékařkou uspán 😿. Bohužel jeho zdravotní stav nebyl nadále slučitelný se životem. Moc nás to mrzí, ale již ho nic netrápí a hlavně nebolí 😞🖤. Ať je ti tam nahoře broučku už jen dobře. R.I.P. Pacičko 🌈😢.

Zobrazi fotografii

Jméno: Boženka
Na rozloučenou: Fenečka Boženka v sobotu 9.5.2020 bohužel náhle zemřela😢. Na světě byla pouhých pět dní a o to víc nás mrzí, že jsme ji nedokázali zachránit🥺. Její maminka k nám přišla z podmínek z jakých přišla a i přesto, že se dostala do čistého prostředí, dostávala kvalitní stravu tak to nestačilo a miminko zemřelo. Ať je ti země lehká broučku. R.I.P. Boženko.🖤

Zobrazi fotografii

Jméno: Azazel
Na rozloučenou: Dnešní den v útulku je opět velmi smutný 🖤… Fenečku Azazel jsme museli nechat odejít tam, odkud již není cesty zpět 🐾🌈… S obrovskou lítostí musíme napsat, že dne 3.3.2020 byla Azinka veterinární lékařkou uspána 😭. Bohužel u ní došlo, jak jsem již před časem informovali, k velmi rychlému zhoršení zdravotního stavu, následné apatii a odmítání potravy. Výsledkem všech vyšetření byla systémová mastocytóza, mastocytom a nebylo jí již pomoci jinak… Velmi nás to mrzí, ale určitě je holčičce lépe. R.I.P. AZAZELKO…. pozdravuj tam nahoře všechny čtyřnohé kamarády 🥺🐾🌈.

Zobrazi fotografii