Naším patronem je Láďa Hron
Psí modlitba

Pane můj....
říká se, že jsem nejlepší přítel člověka. Je to pravda. Dělám pro tebe všechno, co mohu a umím a uctívám tě jako boha. V mých očích můžeš číst důvěru a lásku. Snažím se vracet Ti dobro, které mi poskytuješ. Stárnu vedle Tebe a Tvých dětí, hlídám Ti dům, vodím nevidomé, tahám sáně, zachraňuji lidi v troskách a lavinách, pomáhám dopadnout zločince, bavím lidi v manéžích cirkusů, pro Tvé zdraví snáším kruté bolesti v pokusných laboratořích. Milionkrát zavrtím ocáskem, abych Ti poděkoval za péči, abych Tě přivítal doma a dal Ti najevo radost. I kdyby Tě všichni opustili, já s Tebou zůstanu až do smrti. Prosím Tě, pane, abys mě ani Ty neopouštěl a nechal mě u sebe dožít ten můj psí život. Budu Ti za to vděčný a věrný jako nikdo na celém světě.

Handicapovaná zvířata

Moc nás bolí každodenní pohled na to, jací lidé dokáží být a jak se dokaží svojí krutostí podepsat na zvířeti. To samo o sobě je hrozné, ale ještě horší je, pokud někdo dokáže ublížit nemocnému, poraněnému nebo jinak handicapovanému zvířeti.?

Pro tato zvířata jsme se rozhodli udělat zvláštní inzerci! Víme, že najít jim nové domovy je velmi těžké. Jejich handicap, ať je jakýkoli (slepota, další nemoci, atd..) jim stěžuje, aby je někdo chtěl. Lidé v tom vidí vyšší finanční náklady, starost..

My se za tyto broučky moc přimlouváme!
Prosíme za ně!
Moc prosíme, dejte jim šanci, pro tyto chlupáče je pobyt v útulku velkým stresem.
Většinou mají odžitého hodně zla, od lidské ruky nutně potřebují pohlazení, potřebují cítit, že nejsou sami! Tito pejsci a kočičky jsou si svých handicapů dobře vědomi, jako lidé jsou si svých handicapů vědomi.
Proto jejich věrnost a oddanost nezná hranic, opravdu Vám každý projev Vaší náklonnosti 100x vrátí.

Někdy se sami ptáme, kde se ve zvířatech bere ta ohromná síla, že po všech zážitcích nezanevřela na lidi a po všem, co si odžila jsou nám lidem stále vděčná třeba jen i za obyčejné pohlazení. Pokud se necítíte na to, vzít si domů handicapovaného pejska, moc prosíme, pomozte nám jinak.

Přijďte se na svého oblíbence podívat, přijďte mu dát trochu lásky, pomožte nám finančně (handicapovaná zvířata potřebují důkladnou veterinární péči, léky atd.. to vše stojí dost peněz a pokud se nám v útulku sejde víc handicapovaných psů, naše finanční zásoby jsou značně omezené)

Číslo účtu: 43-9390260297/0100
Nebo využijte možnost virtuální adopce (více informací v sekci Virtuální adopce)

Moc za tyto hodné němé tvářičky prosíme, moc si přejeme, aby nalezli ve svém životě konečně štěstí, když už je osud trápí nemocí a jinými problémy, byli bychom šťastní, kdyby měli alespoň své domovy a nemuseli být na světě sami!! Moc děkujeme za jakoukoli pomoc!!

Zatím nemáme pro tuto sekci žádný záznam.