Naším patronem je Láďa Hron
Psí modlitba

Pane můj....
říká se, že jsem nejlepší přítel člověka. Je to pravda. Dělám pro tebe všechno, co mohu a umím a uctívám tě jako boha. V mých očích můžeš číst důvěru a lásku. Snažím se vracet Ti dobro, které mi poskytuješ. Stárnu vedle Tebe a Tvých dětí, hlídám Ti dům, vodím nevidomé, tahám sáně, zachraňuji lidi v troskách a lavinách, pomáhám dopadnout zločince, bavím lidi v manéžích cirkusů, pro Tvé zdraví snáším kruté bolesti v pokusných laboratořích. Milionkrát zavrtím ocáskem, abych Ti poděkoval za péči, abych Tě přivítal doma a dal Ti najevo radost. I kdyby Tě všichni opustili, já s Tebou zůstanu až do smrti. Prosím Tě, pane, abys mě ani Ty neopouštěl a nechal mě u sebe dožít ten můj psí život. Budu Ti za to vděčný a věrný jako nikdo na celém světě.

Naši sponzoři

Tuto stránku jsme věnovali sponzorům, abychom jim co nejsrdečněji poděkovali za jejich pomoc. Jste všichni moc hodní, vážíme si Vaší snahy pomoci dobré věci.

Našemu útulku pomáhají:

Technické služby Chrudim

Velký dík za investování celé výstavby a vybavení našeho útulku. Bez těchto finančních prostředků by útulek nebyl v takové kvalitě jak se nachází.
Dále děkujeme také:

Město Chrudim

Velké díky za poskytnutí pozemku na výstavbu útulku z majetku města a vyčlenění finančních prostředků na provoz útulku.

SALON SALLY

Poděkování patří paní Pavlíně Srnové ze Salonu Sally za péči a ostříhání pejsků v útulku. Děkujeme :-).

firma Dadrus

Děkujeme p. Dachovskému za pěněžní dar na provoz útulku, nákup potřebných věcí pro naše chovance. Naši svěřenci spokojeně vrtí ocásky.

firma SITA a.s.

Velké díky společnosti za pěněžní podporu věnovanou pro naše chlupáče, jejich potřeby a zpříjemnění jejich života v útulku. Moc děkují i naši chlupáči radostným štěkotem.

Zverimex - rybářské potřeby Jan Straka-Jaroslav Zub

Děkujeme obchodu prodejce krmiva pro psy a kočky -Zverimex - rybářské potřeby Jan Straka-Jaroslav Zub, za materiální pomoc při vybavování útulku a sponzorské dary v roce 2011. Naši chlupáči a my si toho velice vážíme.