Naším patronem je Láďa Hron
Psí modlitba

Pane můj....
říká se, že jsem nejlepší přítel člověka. Je to pravda. Dělám pro tebe všechno, co mohu a umím a uctívám tě jako boha. V mých očích můžeš číst důvěru a lásku. Snažím se vracet Ti dobro, které mi poskytuješ. Stárnu vedle Tebe a Tvých dětí, hlídám Ti dům, vodím nevidomé, tahám sáně, zachraňuji lidi v troskách a lavinách, pomáhám dopadnout zločince, bavím lidi v manéžích cirkusů, pro Tvé zdraví snáším kruté bolesti v pokusných laboratořích. Milionkrát zavrtím ocáskem, abych Ti poděkoval za péči, abych Tě přivítal doma a dal Ti najevo radost. I kdyby Tě všichni opustili, já s Tebou zůstanu až do smrti. Prosím Tě, pane, abys mě ani Ty neopouštěl a nechal mě u sebe dožít ten můj psí život. Budu Ti za to vděčný a věrný jako nikdo na celém světě.

Podpořte nás:

Nejvíce nám pomůžete, pokud dáte lásku a domov některému ze zvířátek, která jsou umístěna v našem útulku. Chápeme, že ne každý si může zvířátko osvojit, i když by chtěl. Ale nebojte, stále zde zůstává velká spousta možností, jak nám a pejskům pomoci!

Přijďte za pejskama a kočičkama!

Rozveselte je! Dejte jim do života pár momentů, kdy díky Vám zapomenou na vše špatné a budou šťastní! Naši svěřenci nejvíce milují procházky, vyrazte s nimi ven! Doneste pejsanům a číčám něco na zub (v sekci dary pro zvířata bude rozepsáno, co je podle nás pro zvířátka nejlepší a s čím máme dobré zkušenosti)

Chcete nám pomoci finančně?

Neustále tvoříme, vylepšujeme, naším cílem je, abychom svěřencům dali maximum toho, co jsme schopni jim v útulku poskytnout!

Můžete nám finančně pomoct a přispět tak na provoz, údržbu a vylepšování útulku.
Číslo účtu je: 43-9390260297/0100

Chcete pomoct konkrétnímu pejskovi či kočičce?

Máme pro Vás možnost Virtuální adopce! Podívejte se do sekce Virtuální adopce, tam naleznete všechny potřebné informace!
Můžete nám penízky donést i přímo na útulek!
Samozřejmostí je v případě vašeho zájmu vyhotovení smlouvy o sponzorském daru, příp. jiného dokladu, ve vztahu k daňovým odpisům!

Pro každého, komu není osud našich čtyřnohých kamarádů lhostejný a rozhodne se jim věnovat finanční pomoc jsme připravili odměnu, ve formě Certifikátu, na kterém budete mít fotku psího nebo kočičího svěřence, kterému jste Vašimi prostředky zlepšili život v útulku včetně jmenovitého poděkování. Budete i uveřejněni na tabulce na kotci, na které budou napsána jména lidiček, která nám pomohla!
Proto nám do zprávy pro příjemce na sebe nechávejte Váš telefonní kontakt, ať Vám můžeme napsat! Za každou pomoc jsme moc vděční a každou pomoc budeme využívat co nejefektivněji a nejlépe!

Za všechny pejsky Vám děkujeme, ve velké míře i díky Vám mají lepší životy!!