Naším patronem je Láďa Hron
Psí modlitba

Pane můj....
říká se, že jsem nejlepší přítel člověka. Je to pravda. Dělám pro tebe všechno, co mohu a umím a uctívám tě jako boha. V mých očích můžeš číst důvěru a lásku. Snažím se vracet Ti dobro, které mi poskytuješ. Stárnu vedle Tebe a Tvých dětí, hlídám Ti dům, vodím nevidomé, tahám sáně, zachraňuji lidi v troskách a lavinách, pomáhám dopadnout zločince, bavím lidi v manéžích cirkusů, pro Tvé zdraví snáším kruté bolesti v pokusných laboratořích. Milionkrát zavrtím ocáskem, abych Ti poděkoval za péči, abych Tě přivítal doma a dal Ti najevo radost. I kdyby Tě všichni opustili, já s Tebou zůstanu až do smrti. Prosím Tě, pane, abys mě ani Ty neopouštěl a nechal mě u sebe dožít ten můj psí život. Budu Ti za to vděčný a věrný jako nikdo na celém světě.

Dary pro zvířátka v útulku:

Je možný převod finanční částky na účet číslo: 43-9390260297/0100

Pokud nám chcete darovat krmivo, nebo jakékoli chovatelské potřeby (například konzervy, granule, PIŠKOTY, krmení pro štěňata, čistící prostředky, lopaty, košťata, hřebeny aj., hračky pro chlupáče), buďte si jisti, že vše s nadšením uvítáme a upotřebíme!

POZOR!! Pokud jste se rozhodli nám darovat krmivo, moc Vás prosíme, abyste dbali v první řadě na kvalitu, vždy jsou pro nás nejlepší granule. Pro granule platí, že lepší menší množství kvalitních granulí, než velké množství ‚ošizených‘ granulí – tyto granule totiž nedávají pejskům a kočkám potřebné množství vitamínu, zatěžují jim trávicí systém a jejich výživná hodnota je velice nízká! Raději přineste 1 kilo kvalitních granulí, než 15 kilo těch nekvalitních. Děkujeme Vám za pochopení.
Snažíme se pouze dávat naším čtyřnohým kamarádům to nejlepší!

Abyste měli představu, tak pro krmivo preferujeme značky: Fitmin, Calibra, Hills, Eukanuba, Purina Proplan, Royal Canin!!

  • z pamlsků preferují naši miláčci piškoty, sušené kusy masa, sušené uzené uši, sušené rybičky, žvýkací želatinové kosti všech velikostí - s těmi se nejen dlouho zabaví žvýkáním, ale ještě si čistí zuby.
  • máte doma starší deky, které už nepoužíváte a nepotřebujete? Prosíme, doneste nám je na útulek, popřípadě nás kontaktujte a my si pro ně moc rádi dojedeme! Využijeme je jako pelíšky pro zvířátka, která máme ubytovaná v útulku! Prosíme NE péřové deky! Občas máme jedince, který se podobá demoliční četě a pak je všude peří.. Proto prosíme o deky typu larys..
  • našli jste doma staré obojky, vodítka, oblečky, košíky, pelíšky, HRAČKY? Vše se nám hodí, pokud víte, že je nebudete potřebovat, budeme moc rádi, pokud nám je věnujete!
  • moc moc potřebujeme čistící prostředky (jar, savo, tekutý písek, hadry na podlahu, houbičky, rukavice, atd…
  • moc se nám hodí psí šampony, odblešovací a odčervovací prostředky
  • vůbec nejlépe nám pomůžete, když se budete chodit společně s námi starat o naše ‚nájemníky‘.
  • podpořte i návštěvnost našich stránek tím, že na Vaše stránky umístíte naši ikonu:Přejít na stránky útulku Chrudim
    <a href="http://utulek-chrudim.cz"><img src="http://utulek-chrudim.cz/style/images/banner-ikonka.gif" alt="Přejít na stránky útulku Chrudim" / ></a>

Jakoukoli pomoc a nápady vítáme a moc Vám za ně jménem Útulku Chrudim a jeho čtyřnohých obyvatel děkujeme!!